O nas

Jesteśmy rodzinną firmą działającą w branży odzieżowej od 1992 roku. Szanujemy tradycyjne rzemieślnicze wartości, dzięki którym odzież jest czymś więcej niż tylko ubraniem. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, chęć sprostania jego potrzebom oraz dbałość o szczegóły. Głównym celem jest efekt końcowy wywołujący uśmiech na twarzach tych, którzy skorzystali z naszych produktów i usług.

Ze względu na niemasowy charakter produkcji stawiamy na wysoką jakość wykończenia i materiałów. Wszystkie nasze produkty wykonywane są z najlepszych skór naturalnych pochodzących z renomowanych zakładów garbarskich z Włoch i Hiszpanii. Nie inaczej wygląda sytuacja z dodatkami do odzieży używanymi w naszych wyrobach takimi jak zamki ekspresowe, napy, podszewki i dzianiny, które również pochodzą od sprawdzonych producentów.

Szeroka gama produktów i usług oferowanych przez naszą firmę z całą pewnością spowoduje, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie, zarówno klient indywidualny jak i przedsiębiorca chętny do nawiązania współpracy.

Na zdjęciach produktów przedstawione są przykładowe wykonania, kolor oraz szczegóły mogą być dowolnie zmienione przez klienta.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług